AKCIOVÉ LETENKY NA DUBAJ

AKCIOVÉ LETENKY NA DUBAJ

BRATISLAVA – DUBAJ, spiatočne od 189 eur.

Láka ťa dovolenka v Emirátoch? Navštívte najrýchlejšie rozrastajúce sa mesto sveta  Využi opätovnú akciu od leteckej spoločnosti FlyDubai. Za spiatočnú letenku do Dubaja priamo z Bratislavy zaplatíš 189 eur. K dispozícií je termín od 17.-24. októbra. Ak ti nepasuje daný termín, môžeš si navoliť svoj vlastný. Akciové letenky by mali byť na celý október až do vypredania.

REZERVÁCIA A TERMÍNY TU

Akciové letenky však nemusíš využiť iba na cestu do Dubaja. Pre mnohým cestovateľov je Dubaj len prestupné miesto napríklad do Ománu, Bangkoku a iných zaujímavých destinácií.

A čo vidieť v Dubaji? Medzi miesta , ktoré stoja za návštevu v Dubaji sú bezpochyby luxusné hotely , nákupné centrá či výlet na púšť. Burdž Chalifa je mrakodrap , ktorý sa v roku 2010 stal najvyššou budovou sveta . Oplatí sa navštíviť vyhliadku, hlavne večer , kedy je všetko krásne osvietené. Burj Al Arab je najluxusnejším hotelom na svete , ktorý je postavený na umelo vybudovanom ostrove a bez fotky s týmto hotelom akoby ste ani v Dubaji neboli. Tu sa nudiť určite nebudete , mesto má svoje čaro sú tu krásne pláže, bulváre s extravagantnými butikmi. Dokonca sa tu nachádzajú Palmové ostrovy, umelo vytvorené , ktoré sa považujú za ôsmy div sveta a vytvárajú tvar datľovníka.